Belgian Football Coaches organiseert 2 bijscholingen rond "Breincentraal leren in het voetbal via Cogitraining en SenseBall" en over "Hoe ontwikkel ik een speelwijzetraining". Beide opleidingen zullen doorgaan in het Bergéstadion.
Beide opleidingen leveren UEFA licentiepunten op.
Op 10/11 en 18/11 2014 wordt deze eerste training (2 opeenvolgende sessies) gegeven door gastcoaches Michel Bruyninckx en Dirk Gyselinckx. Enkele onderwerpen die aan bod zullen komen zijn o.m.:
Cogitraining/SenseBall is een neurodidactiek die op alle niveaus tot betere resultaten leidt. Het programma en alle praktische details vind je in de uitnodiging in bijlage.
Verplicht inschrijven voor 8/11/2014 via www.coacheducation.be
Deze tweede training wordt gegeven op 12/01/2015 door gastcoach Henk Mariman. Het programma en alle praktische details vind je in de uitnodiging in bijlage.
Verplicht inschrijven voor 9/1/2015 via www.coacheducation.be