Matige repetitie van Suikerploeg tegen Patro Maasmechelen Printervriendelijke versie

KVK Tienen speelde een matige wedstrijd tegen neoderdeklasser Patro Maasmechelen. Na iets meer dan tien minuten kwamen de Limburgers al op voorsprong toen een voorzet vanop rechts in de kleine rechthoek werd teruggelegd. Govoni was verslagen. De Tiense supporters zagen hoe KVK Tienen wel enigszins probeerde, maar de wedstrijd niet in handen kon nemen. Daarvoor slopen er teveel slordigheden in het spel en werden er al te veel duels verloren. Neven stelde met een goed schot doelman Gijbels op de proef en op aangeven van Di Gregorio kaatste Bogaerts voorlangs. In de beginfase van de wedstrijd werd Rocky Peeters met een lichte blessure vervangen door youngster Robin Vercammen.

In de tweede helft bleven Di Gregorio, Lowet en Vanherberghen in de kleedkamers en probeerde trainer Billen de bakens te verzetten met twee aanvallers. Ben-Saïda mocht naast Biatour opdraven en werkte hard, maar kon nooit echt voor groot gevaar zorgen. Daarvoor was er te weinig organisatie in het Tiense team en ontbrak het aan creativiteit op het middenveld. Neven schoot in één tijd over en ook Bogaerts roerde zich alweer met een kopballetje dat nipt naast ging. Biatour besloot hard op de bezoekende doelman.
 
Patro Maasmechelen, een team met heel wat ervaren spelers in de rangen dat bovendien voortbouwt op het succes van het promotieseizoen in vierde klasse, kwam er regelmatig uit. Schuermans, die zijn collega Govoni was komen vervangen werd dan ook aan het werk gezet. In de slotminuut legde invaller Grens de 0-2 eindcijfers vast.
 
We kunnen er niet omheen dat we KVK Tienen de voorbije seizoenen al betere voorbereidingen zagen afwerken. Trainer Billen was niet tevreden met de prestatie en sprak de spelersgroep na de wedstrijd toe. Met nog een dikke week voor de aanvang van de competitie was dit niet de repetitie waar iedereen op hoopte. 
 
'Laten we zeggen dat ik onaangenaam verrast ben', reageerde Billen. 'Dit was niet goed. Zeker naar de supporters toe moeten we hierover eerlijk zijn. Ik wil niemand met de vinger wijzen, maar als collectief kwamen we tekort. We voetbalden te slordig en wonnen vooral in de eerste helft vrijwel geen duels. Dit kan niet.'
 
'Ik wil met niet verschuilen achter excuses over het ontbreken van Matusiwa of de zware trainingsarbeid van de laatste weken. Dit moet gewoon beter. Ik zag geen stootkracht naar voren toe. Di Gregorio toont zich nog niet als onze spelverdeler en Rocky Peeters ontbreekt het logischerwijs nog aan wedstrijdritme. Woensdag in Wijgmaal moet het beter. De vrije dag volgende week wordt geschrapt. We moeten er alles aan doen om klaar te zijn voor het grote werk. We hebben vijf weken bijzonder hard gewerkt en moeten op zoek naar de beloning die we daarvoor verdienen.'
 
De hamvraag blijft dus voorlopig  'Is dit KVK Tienen klaar voor het grote werk?'. Trainer Billen koos er voor om in de voorbereiding  te voetballen tegen gemotiveerde lager gerangschikte ploegen waartegen zelf het spel gemaakt dient te worden. Een verdedigbare keuze, maar buiten de wedstrijden in Bocholt en bij eersteprovincialer Diest moest Tienen telkens vol aan de bak.  De Tiense voetballegende Fons Michiels schudde prompt een oude voetbalwijsheid uit de mouw: 'Na een mindere voorbereiding komt een goede competitiestart'. Het beloven alleszins interessante weken te worden.
 
KVK Tienen: Govoni (46' Schuermans), Lowet (46' Vandenbergh), Vandeput, Colin, Audoor (75' Hias), Neven, Vanherberghen (46' Konsdorff), Bogaerts, Di Gregorio (46' Ben-Saïda), Peeters (8' Vercammen), Biatour.

supperters

aan allen die kritiek hebben op trainer jullie kunnen gellijk hebben maar verleden sezoen hadden jullie ook kritiek op de trainer was beter dat jullie de ploeg steunnen als zij geen goal maken dan hebben jullie altijd kritiek maar zou het niet beter zijn de ploeg de steunnen de hele match inplaats van altijd daar te staan zoals ze dat op een ander doen stop met altijd te mekkeren

Voorbereiding

Alweer een zwakke voorbereidingswedstrijd gezien. De zoveelste in het rijtje. De resultaten zullen in de competitie hopelijk beter zijn, want op deze manier is het rechtstreeks naar 3de toe...! De weinige kansen die gecreëerd worden worden dan ook nog eens vakkundig de nek omgewrongen. Enkel tegen Diest was het wat beter, maar dat is natuurlijk een provincialer... Er moet absoluut nog een ervaren spits bijkomen, want alleen in de spits gaan we met Biatour (alle respect voor die jongen!) niet te veel wedstrijden winnen. @ Bestuur, het is stilaan 5 voor 12! Desalniettemin zal ik bij elke wedstrijd komen supporteren.

Slechte voorbereiding

Wij hadden vorig jaar ook een reuzeslechte voorbereiding en speelde losjes kampioen!
Dus geen paniek

KVK

Ik ga al een paar jaar niet meer kijken van toen ik hoorde dat de burgemeester tegen de voorzitter zei "je gaat ons toch niet in de miserie brengen door te promoveren ?" - Antwoord: "nee nee wees maar gerust". Supporteren kan ik alleen voor een club met ambitie en eerste nationale moet een doel zijn, ook al is het maar voor 1 seizoen. Zo niet, mij niet meer gezien.

yep ; zet aub de ervaring,

yep ; zet aub de ervaring, kracht die ge al zo weining hebt sowieso in de ploeg

verdedigend wordt vandenbergh gehaald in vervanging van desmet ; krijgt amper een kans omwille van 'fysieke achterstand' - niet gezien 2e helft gisteren hoor ; we hebben al niks centraal qua ervaring achteraan (sorry vandeput jij speelde daar tenandere perfect samen gisteren met vdb) ; opstellen dus die gast ;

geeft dadelijk meer rust (het moet niet altijd supersnel gaan achteraan hoor - vooraal zéker) met een klassebak als verdedigende middenvelder genaamd bogaerts (jongens, velen weten niet hoe blij we moeten zijn met die gast!)

nog 1,2 weken en we beginnen eraan ; en ik blijf positief hoor!

kvtn here we go !

KVK-Patro Maasmechelen

Een gebrek aan kwaliteit is duidelijk, veel goede wil bij Biatour, hij zal wel af en toe een goal maken maar de voorzetten moeten er dan ook komen (geen Degeling meer). Ik merk ook weinig creativiteit in het spel. Moeten Peeters en Di Gregorio hiervoor zorgen, niet gezien gisteren! Ook in de verdediging liet men regelmatig steken vallen.
Soms leek het wel dat Patro MM de 2e klasser was, goed samenspel, mooie acties, erg gretig....Binnen 2 weken start de competitie, hopelijk komt er tegen dan een ware gedaanteverwisseling of het zou
(alweer) een erg moeilijk seizoen kunnen worden voor KVK.

Support

De supporters zullen er hoe dan ook STAAN!!

Oei, de trainer is verrast?

Oei, de trainer is verrast? Heeft hij een andere ploeg gezien de voorbije weken?

slechte resultaten KVK

Ik hoop dat iedereen nu ziet dat Billen niet goed bezig is, de groep is zowiezo al een van de zwakste sinds jaren.
Is men al vergeten dat ze over jaren Billen weg gejaagd hebben met rond de jaarwisseling een handvol punten in het klassement.
Nadien is zijn opvolger Vandevelde periodekampioen geworden met dezelfde groep
Bestuur : eens goed nadenken aub

een oud gezegde

een oud gezegde waar veel waarheid in zit zegt ,de AANVAL is uw beste verdediging,met durven aanvallen bereik je meer dan met verdedigen ,wel met aanvallers geen middenvelders, we hebben een goeie ploeg als iederéén op zijn juiste plaatst staat ,waar hij uitblinkt,ge moogt spelers opbouwen, niet afbreken ,met op plaatsen te zetten die ze niet aan kunnen, en dan klagen hier over,een spits blijft een spits ,een middenvelder blijft middenvelder,

charleroi

als ge zo tam speelt in charleroi,krijgt ge er 5 tegen!schandalig,niks vechtlust zit er in

beloften

Proficiat aan de beloftenploeg van KVK
Heb ze een vriendschappelijke wedstrijd zien spelen in en tegen Kontich fc ( 2de Prov.afd Antwerpen )
Ze wonnen overtuigend met 1-4
Er loopt veel talent rond ...chapeau !!

MVG,
Frank

hopelijk is onze trainer

hopelijk is onze trainer (billen) ook hiervan op de hoogte,
hij kan de jongeren goed gebruiken denk ik!
als zij geen kansen krijgen zullen die ook vertrekken op het einde van het jaar.

>> Volgende wedstrijd

La Louvière Centre
KVK Tienen
donderdag 17 mei 2012
20.00u.


>> Kort

Voor het vertrek naar La Louvière gaan de spelers en technische staf om 16.00u. langs in het Italiaanse restaurant Vigiliae op de Grote Markt voor een lichte maaltijd. Wij danken de uitbater voor dit bijzonder sportieve gebaar!

16/05/2012

Voor de wedstrijd KVK Tienen - La Louvière Centre op zondag 20 mei is er op zaterdag 19 mei een voorverkoop op het clubsecretariaat in het Bergéstadion van 13.00u. tot 16.00u..

14/05/2012

De eindrondewedstrijd La Louvière Centre - KVK Tienen op donderdag 17 mei wordt in het Stade Du Tivoli afgetrapt om 20.00u.. De terugwedstrijd in Tienen op zondag 20 mei wordt eveneens verlaat naar 20.00u.. De gasten voor de lunch worden verwacht om 17.00u..

14/05/2012

KVK Tienen verloor de oefenpot op het veld van neotweedeklasser STVV met overdreven 5-2-eindcijfers. De Suikerploeg ging rusten met een 1-2 -voorsprong, maar slikte in het slotkwartier nog enkele doelpunten toen trainer Ost experimenteerde met posities. Voor KVK Tienen was het dan ook een nuttige partij in het kader van de voorbereiding op de eerste wedstrijd in de eindronde donderdag.

12/05/2012

De Suikerploeg won de oefenpartij op het veld van derdeklasser Union Sint-Gillis na een aangename wedstrijd met 0-6. Bij de pauze stond het 0-2. Di Gregorio (2x), Haroun, Degeling en Fisher (2x) maakten de doelpunten. Biatour kwam niet in actie nadat hij maandag de training moest staken met last aan de knie.

09/05/2012

Op zaterdag 12 mei neemt KVK Tienen het in een extra oefenpartij op tegen neotweedeklasser STVV. Aftrap om 18.00u. op het veld van STVV. KVK Tienen wil zich zo klaarstomen voor de barrages.

09/05/2012

De komende weken traint de A-kern KVK Tienen op het sportcomplex Rob Verbiest in Grimde waar ze zich voorbereiden op de barrageduels. De loting vindt plaats op maandag 7 mei om 17.00u.. Dan kent KVK de twee potentiële tegenstanders die het ontmoet in de tweede ronde. Op woensdag 9 mei oefent KVK Tienen op het veld van derdeklasser Union Sint-Gillis. Aftrap om 19.30u.. Donderdag staat na de training met de hele groep een etentje gepland in Bistro De Baron.

04/05/2012

Het clubsecretariaat wijzigde de openingsuren. Je vindt ze hier of via het menu-item 'club' in de navigatie.

22/04/2012

Doelman Sven Van der Jeugt tekende een contract voor drie seizoenen bij R. Antwerp FC. Wouter Hias trekt naar Geel-Meerhout.

19/04/2012

KVK Tienen kreeg van de licentiecommissie van de KBVB een licentie tweede klasse voor het seizoen 2012-2013. KVK kan - mits het sportieve behoud wordt verzekerd - volgend seizoen dus ook in tweede aantreden. Een woord van waardering aan allen die dit mogelijk maakten.

06/04/2012

Volg KVK Tienen ook op Twitter

Abonneer je op onze RSS feed