KVK Tienen (2) - Arsenal Oplinter: 2-0 Printervriendelijke versie

De uitgestelde finalewedstrijd van de Beker van Tienen stond woensdagavond op het programma voor de Tiense beloften. Tegenstander van dienst was tweedeprovincialer Arsenal Oplinter. De wedstrijd kwam rustig op gang met weinig doelgevaar van beide ploegen. Tienen dreigde voor het eerst met een scherpe voorzet van Grondelaers. Zowel Penga als Vanherberghen konden hun voet net niet tegen de bal plaatsen. Oplinter probeerde het met een stevig schot. De poging belandde makkelijk in de handen van Van Cutsem. In de 35e minuut bracht Vanherberghen Tienen op een mooie 1-0 voorsprong. Van kortbij knalde hij het leder tegen de netten.

Na de pauze kregen de Tiense beloften al snel opnieuw een kans tot scoren. Het schot van Polfliet strandde op de doelpaal. Hias bracht de bal opnieuw voor doel, waar Vanherberghen in de handen van de doelman kopte. De Tiense druk werd iets nadrukkelijker in het verdere verloop van de wedstrijd. Hendrickx bracht de bal voor doel bij Gultaslar, die voor open doel makkelijk binnenwerkte. Het doelpunt werd vervolgens onbegrijpelijk afgevlagd wegens buitenspel. Grondelaers en Schepmans probeerden het even later met een afstandsschot, maar mikten beiden naast. Twee minuten voor het einde van de wedstrijd schoot Gultaslar de eindstand op het bord. De Tiense beloften sleepten op die manier de Beker van Tienen in de wacht met een knappe 2-0 overwinning.  

KVK Tienen: Van Cutsem, Hias (56’ Konsdorf), Bronckaerts, Hendrickx, J. Dryvers, Guffens, Vanherberghen, Berghmans (60’ Schepmans), Grondelaers, Polfliet, Penga (64’ Gultaslar).
Doelpunten: 35’ Vanherberghen (1-0), 78’ Gultaslar (2-0)

Verslag door Astrid Hendrickx

 

Label(s):

>> Volgende wedstrijd

FCV Dender EH
KVK Tienen
za. 18 februari 2012
om 20.00u.


>> Kort

Door het winterweer is ook de thuiswedstrijd KVK Tienen - R. Antwerp FC afgelast. Een nieuwe datum is er nog niet. Ook de beloften en Jong-KVK voetballen dit weekend niet.

08/02/2012

De door het winterweer afgelaste wedstrijd CS Visé - KVK Tienen wordt gespeeld op zondag 25 maart om 15.00u.. Met wedstrijden tegen Sint-Niklaas, Roeselare, Waasland-Beveren en Visé speelt KVK Tienen maar liefst vier keer na mekaar op verplaatsing.

06/02/2012

Beloftevolle aanvaller en Tienenaar Daimy Deflem, die de voorbije weken enkele keren tot de selectie behoorde, verlengde zijn contract met één seizoen en een optie op een extra seizoen.

04/02/2012

De wedstrijd KVK Tienen - CS Visé van zondag 5 februari is afgelast wegens het winterweer. Ook de beloftenwedstrijd en jeugdwedstrijden zijn afgelast.

03/02/2012

Aanwinst Axel Bossekota is al twee jaar het vriendje van kersvers Miss België Laura Beyne. Het weekblad Story brengt deze week een fotoshoot van het paar. Het vtm-programma Voor de show maakte een leuke reportage. Bekijk ze hier.

31/01/2012

Glenn Lowet verlaat KVK Tienen. De verdediger die overkwam van de beloften van Standard Luik kwam de voorbije maanden weinig aan spelen toe en waagt zijn kans bij derdeklasser Kermt-Hasselt.

30/01/2012

Ronny Schuermans maakte zijn selectie bekend voor de wedstrijd tegen AS Eupen. De leider mag geen steek laten vallen in de strijd om de tweede periode. De selectie: Govoni, Van der Jeugt, Audoor, Vanherberghen, Lachambre, Collin, Vandeput, Vandenbergh, Degeling, Bogaerts, Neven, Bossekota, Papassarantis, Di Gregorio, Matusiwa, Biatour. Rocky Peeters doet ritme op bij de beloften. Luvagho is nog niet speelgerechtigd. Supporters allen op post!

27/01/2012

Door de overwinning van Sint-Niklaas tegen Antwerp zakt KVK Tienen verder weg in de rangschikking naar een plaats die recht geeft op een ticket rechtstreeks naar derde klasse. Het is al van seizoen 2003-2004 geleden dat Tienen het zo slecht deed. De ploeg won in dat seizoen slechts één thuiswedstrijd en degradeerde met trainer Jos Heyligen naar derde klasse. De ploeg klokte toen af op een voorlaatste plaats met 25 punten

22/01/2012

Arnaud Biatour voetbalt volgens de kranten van de Sudpresse-groep vanaf volgend seizoen in eerste klasse. Hij tekende een contract bij eersteklasser RAEC Mons voor één seizoen. UPDATE: ondertussen stelt Dimitri Mbuyu, sportief raadgever bij Bergen, dat er wel belangstelling, maar nog geen overeenkomst  is.

17/01/2012

In tegenstelling tot wat eerder is meegedeeld wordt de wedstrijd KVK Tienen - AS Eupen toch op zondag 29 januari om 14.30u. gespeeld en niet op zaterdag 28 januari. Aangezien het om de laatste speeldag van de tweede periode gaat, dienen alle ploegen die strijden om een eindrondeticket (waaronder AS Eupen) op hetzelfde moment aan te treden. Liefhebbers van het veldrijden kunnen het WK ook volgen op één van de TV-toestellen in de kantines van het Bergéstadion.

15/01/2012

Volg KVK Tienen ook op Twitter

Abonneer je op onze RSS feed