Nieuw boek over Hagelandse voetbal verkrijgbaar in fanshop Printervriendelijke versie

Sinds Sporting Club Tirlemontois in 1912 haar debuut maakte in de Afdeling IV Brabant zijn er bijna 100 jaar voorbij geslopen. Een totaal van 183 clubs uit het Hageland kregen in die periode een stamnummer en kwamen uit in een officiële competitie van de KBVB. Van deze clubs zijn er in 2010 nog 67 actief. Dit betekent dat er meer dan 100 clubs ondertussen verdwenen zijn. Elk van deze verenigingen ontstonden dankzij de tomeloze inzet van mensen die geen enkele inspanning schuwden om hun levenswerk in stand te houden. Bij het doorbladeren van dit boek zal u merken dat heel wat van deze clubs uit het collectieve geheugen verdwenen zijn. Daarom een poging om het nog beschikbare materiaal te verzamelen. Iedere club krijgt een eervolle vermelding in dit boek en heeft zijn plaats in dit historisch overzicht van het KBVB-voetbal in het Hageland.

Het boek is eind februari beschikbaar. Het wordt een luxe-uitgave volledig in kleur en 372 bladzijden dik. De prijs bedraagt 38 euro.

Het boek kan tot 15 februari besteld worden in de KVK Tienen-fanshop. Vanaf 28 februari kunnen de bestelde boeken afgehaald worden.

Voor meer info over het boek kan je terecht bij auteur Martin Simons op het nummer 0495 37 49 03 of via martinsimons@telenet.be.

Let wel: dit initiatief staat los van de werkzaamheden van de werkgroep KVK Tienen 2011 die specifiek werkt rond de geschiedenis van KVK Tienen, Racing Tienen en Voorwaarts Tienen. Meer info daarover vind je hier.


Voorwaarts Tienen in de jaren zestig.

Label(s):

>> Volgende wedstrijd

KVK Tienen
Lierse SK
op za. 13 maart
om 20.30u.


>> Kort

Op woensdag 10 maart komt de eliteploeg U16-U17-U19 opnieuw in actie in het Bergéstadion (aftrap 18.00u.). Tegenstander is KV Mechelen. Na eerdere wedstrijden tegen OHL, toen KVK Tienen het betere voetbal bracht, en een overwinning op Lierse is dit de derde wedstrijd van onze jonge talentselectie.

02/03/2010

Het is opnieuw mogelijk om zelf topics te starten op ons forum. De technische problemen die dit onmogelijk maakten zijn van de baan. Laat je dus horen op ons clubforum! Een gebruikersnaam is zo aangemaakt!

02/03/2010

Peeters en De Smet raken vermoedelijk opnieuw speelklaar voor de wedstrijd tegen Antwerp. Vermast maakt ondertussen vooruitgang op training. Voor Triantafillidis en De Silva komt de wedstrijd nog te vroeg. Osman Köse raakte geblesseerd aan de hand tijdens de wedstrijd tegen Wetteren. Hij dient vermoedelijk te worden geopereerd.

28/02/2010

De sportieve staf maakte de voorbije weken werk van enkele belangrijke contractverlengingen die de ambities van KVK Tienen in de verf zetten. Jonas Bogaerts verlengde zijn contract met één seizoen en een extra seizoen als optie. Ook Glenn Neven zag zijn overeenkomst met één seizoen verlengd. Davy Peeters tekende voor twee seizoenen extra.

25/02/2010

Jonas Bogaerts, Hannes Meeus en Glenn Neven kwamen tot een akkoord om hun contract te verlengen. 'Een prima zaak', aldus een uitermate tevreden en ambitieuze Nassen. 'Het zet in de verf dat we in de toekomst nog heel wat kunnen verwachten van deze ploeg.'

21/02/2010

De wedstrijd op het onbespeelbare veld tegen KV Turnhout liet sporen na in de Tiense kern. Mike De Silva (enkel) moet in het gips en is minstens drie weken out. Ook Triantafillidis (scheurtje hamstrings) is enkele weken onbeschikbaar. Vermast (enkel) mag stilaan hervatten met lopen.

20/02/2010

De beloftenwedstrijd KVK Tienen - FCV Dender EH van vanavond 19 februari is afgelast. Door de dooi, bijkomende regen en de wedstrijd tegen KV Turnhout is de grasmat in het Bergéstadion onbespeelbaar geworden.

19/02/2010

Rechtsachter Davy Peeters verlengt zijn contract bij de Suikerploeg met 2 seizoenen. Eerder tekenden ook Ronny Schuermans en Wesley Grondelaers al een contract voor een seizoen extra.

14/02/2010

Scheidsrechter Burie heeft het terrein zonet goedgekeurd. De wedstrijd KVK Tienen - RS Waasland gaat dus door!

14/02/2010

Volg de wedstrijd KVK Tienen - RS Waasland ook online via het liveverslag van Radio Touring. Rechtstreeks op de radio via 105,0 FM of de livepagina.

13/02/2010

Volg KVK Tienen ook op Twitter

Abonneer je op onze RSS feed

Exqi League