KVK Tienen kwam gisteren tot een overeenkomst met spelersvakbond Sporta omtrent de tegoeden aan de Franse spelers. Het was echter nog wachten op het fiat van de KBVB om ook de schorsing van het eerste elftal ongedaan te maken.
Ondertussen is die beslissing er. KVK Tienen treedt zondag aan tegen KSC Grimbergen. Ook de beloften en jeugd vernamen eerder al dat zij de sportieve activiteiten konden hervatten.
Wij hopen op een massale aanwezigheid van de supporters op deze wedstrijd. Jouw steun blijft immers bijzonder belangrijk onder het motto
'Samen sterk voor KVK'.
Je leest er hier alles over.
Je kan ook je steentje bijdragen door deel te nemen aan de
gastronomische lunch voor aanvang van de wedstrijd. Op het menu staan onder meer gerookte zalm met grijze garnalen en Italiaanse ham en hertenfilet 'poivrade'.
Schrijf je dus snel in!